تظاهرات هندوها علیه فیلم جنجالی بالیوود شدت یافت

راستگرایان هندو به تظاهرات خود در چندین ایالت هند علیه فیلم جنجالی پدماوتی که قرار است از فردا به نمایش در آید شدت بخشیده‌اند. فیلم پدماوتی با بازی دیپیکا پادوکونه، شاهد کاپور و رانویر سینگ به توهین به یک ملکه قرن چهاردهم هند متهم است. دیپیکا پادوکونه، ستاره فیلم تهدید به خشونت جانی شده است. راستگرایان هندو تهدید به آتش زدن سینماها کردند فیلم درباره پادمینی، ملکه‌ای هندو است که به جای آن که تسلیم پادشاه مسلمان شود خود را به آتش می‌کشد. دیپیکا پادوکونه، ستاره فیلم پدماوتی قبل از نمایش فیلم به معبد هندوها در مومبای رفت. او تهدید به خشونت جانی شده است در احمدآباد در ایالت گوجرات پس از آن که گروهی معترض چندین خودرو را به آتش کشیدند و به فروشگاه‌ها خسارت وارد کردند، پلیس مجبور به تیراندازی شد و شماری از این افراد را بازداشت کرد. معترضان در راجستان، بزرگ‌ترین ایالت هند یک بزرگراه اصلی را مسدود کرده‌اند و در اوتار پرادش، در شمال هند هم به سینماها حمله شده است. پلیس برای جلوگیری از حمله به سینماهای نمایش‌دهنده فیلم در ایالت هاریانا، نیرو به این سینماها فرستاده است. پلیس در برابر سینمایی در دهلی نو که فیلم پدماوتی را نشان می‌دهد دادگاه‌های هند درخواست برای ممنوعیت نمایش فیلم را رد کرده‌اند و پس از آن که درخواست تجدیدنظر در این حکم در دیوان‌عالی هند هم رد شد، تظاهرات شدت یافته است. دیوان‌عالی هند در رای خود گفت سینما بخشی جدایی ناپذیر از حق آزادی بیان است.

راستگرایان هندو به تظاهرات خود در چندین ایالت هند علیه فیلم جنجالی پدماوتی که قرار است از فردا به نمایش در آید شدت بخشیده‌اند.

فیلم پدماوتی با بازی دیپیکا پادوکونه، شاهد کاپور و رانویر سینگ به توهین به یک ملکه قرن چهاردهم هند متهم است.

دیپیکا پادوکونه، ستاره فیلم تهدید به خشونت جانی شده است.

راستگرایان هندو تهدید به آتش زدن سینماها کردند
فیلم درباره پادمینی، ملکه‌ای هندو است که به جای آن که تسلیم پادشاه مسلمان شود خود را به آتش می‌کشد.

دیپیکا پادوکونه، ستاره فیلم پدماوتی قبل از نمایش فیلم به معبد هندوها در مومبای رفت. او تهدید به خشونت جانی شده است
در احمدآباد در ایالت گوجرات پس از آن که گروهی معترض چندین خودرو را به آتش کشیدند و به فروشگاه‌ها خسارت وارد کردند، پلیس مجبور به تیراندازی شد و شماری از این افراد را بازداشت کرد.

معترضان در راجستان، بزرگ‌ترین ایالت هند یک بزرگراه اصلی را مسدود کرده‌اند و در اوتار پرادش، در شمال هند هم به سینماها حمله شده است.

پلیس برای جلوگیری از حمله به سینماهای نمایش‌دهنده فیلم در ایالت هاریانا، نیرو به این سینماها فرستاده است.

پلیس در برابر سینمایی در دهلی نو که فیلم پدماوتی را نشان می‌دهد
دادگاه‌های هند درخواست برای ممنوعیت نمایش فیلم را رد کرده‌اند و پس از آن که درخواست تجدیدنظر در این حکم در دیوان‌عالی هند هم رد شد، تظاهرات شدت یافته است.

دیوان‌عالی هند در رای خود گفت سینما بخشی جدایی ناپذیر از حق آزادی بیان است.

You may also like...