«فیسبوک» سریال و برنامه های هنری تولید می کند

فیبسوک گزارش های خبری درباره تولید فیلم و سریال را تأیید کرد، به این ترتیب این غول شبکه های اجتماعی بصورت رسمی وارد دنیای هنر و سرگرمی می شود.

فیسبوک از چندی پیش سرگرم تحقیق و بررسی گزینه های مختلف بود و جلسات متعددی با مدیران استودیوهای بزرگ هالیوود و شرکت های فیلمسازی برگزار کرد.

«نیک گوردین» از مدیران اجرایی فیسبوک ضمن تأیید این موضوع گفت، این شرکت قصد دارد تولید برنامه های هنری را بصورت جدی آغاز کند و بزودی این شبکه اجتماعی به مکانی برای تفریح و سرگرمی کاربران اینترنتی تبدیل می شود.

در فاز نخست این پروژه عظیم، چهار سریال داستانی و برنامه واقع گرایانه در فیسبوک پخش خواهد شد، هنوز جزئیات بیشتری درباره این محصولات ارائه نشده و ظاهرأ این برنامه ها در مرحله پیش تولید قرار دارند.

نیک گوردین از سرمایه گذاری هنگفت فیسبوک برای آغاز این طرح ابتکاری خبر داد، گفته می شود این شرکت حاضر است برای هر قسمت، سه میلیون دلار بپردازد.

با این حال به نظر می رسد هدف اصلی فیسبوک، استفاده از تبلیغات هوشمند و شراکت با سایر تهیه کنندگان حرفه ای، برای ادامه تولید این محصولات است.

پخش آزمایشی این برنامه ها از اواخر تابستان آغاز می شود و بصورت هفتگی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

فیسبوک با بیش از دو میلیارد کاربر ماهانه، بزرگترین شبکه اجتماعی جهان محسوب می شود و خدمات گوناگونی به اعضای خود ارائه می کند.

FILE – In this April 18, 2017 file photo, Facebook CEO Mark Zuckerberg speaks at his company’s annual F8 developer conference in San Jose, Calif. An Ohio family that hosted Zuckerberg for dinner says he made it clear he wasn’t planning to run for president in 2020. Zuckerberg dined Friday, April 28, at the Moore family home in Newton Falls, Ohio, during his mission to visit all 50 states. (AP Photo/Noah Berger, File)

ک
بدون شک ورود این شرکت به چرخه تولید محصولات هنری و سرگرمی، تحول بزرگی محسوب می شود و شرایط اقتصادی بازار را دگرگون می کند.

«نت فلیکس»، «آمازون»، «هولو»، «اپل» و«یوتیوب» سایر شرکتهای فعال در این زمینه هستند و بینندگان اینترنتی بسیاری در گوشه و کنار جهان دارند.

(Visited 52 times, 1 visits today)

You may also like...