هاروی واینستین؛ تارانتینو از موارد اتهام‌های آزار جنسی علیه او خبر داشت

کوئنتین تارانتینو، کارگردان سرشناس هالیوود گفته سال‌ها از ماجراهای آزار جنسی نسبت داده شده به هاروی واینستین خبر داشته است.
او در گفت‌وگویی با مجله نیویورک تایمز از این‌که در گذشته مانع این اتفاق نشده ابراز تاسف کرده و گفته است “آنقدر اطلاعات داشته‌ام که بتوانم کاری انجام بدهم.”
پلیس لس‌آنجلس در ایالت کالیفرنیای آمریکا برای اولین بار تحقیقات درباره یکی از اتهام‌های مطرح شده علیه هاروی واینستین در سال ۲۰۱۳ را آغاز کرده است.
زنان زیادی او را به تجاوز و آزار جنسی متهم کرده‌اند. البته این تهیه‌کننده مشهور هالیوود هر نوع رابطه جنسی “بدون رضایت” طرف مقابل را رد کرده است.
در تازه‌ترین مورد لوپیتا نیونگو، بازیگر برنده جایزه اسکار اتهام‌های تازه‌ای را علیه آقای واینستین مطرح کرده است. خانم نیونگو گفته که آقای واینستین به اتاقش رفته و گفته می‌خواهد او را ماساژ بدهد.
آکادمی اسکار هاروی واینستین را اخراج کرد
هاروی واینستین؛ پلیس بریتانیا اتهام‌های جنسی جدیدی را بررسی می‌کند

لوپیتا نیونگو به خاطر فیلم ۱۲ سال بردگی جایزه اسکار گرفته است
کوئنتین تارانتینو به روزنامه نیویورک تایمز گفته که در گذشته چیزهایی درباره این اتهام‌ها شنیده که فراتر از شایعه بوده و از درستی آنها اطلاع داشته است.
او گفته باید در قبال چیزهایی که شنیده بوده احساس مسئولیت می‌کرده و از ادامه کار با او خودداری می‌کرده است.
تارانتیینو در بسیاری از فیلم‌هایش با آقای واینستین کار کرده از جمله دو فیلم جانگوی آزاد شده و حرام‌زاده‌های بی‌شرف.
با آغاز تحقیقات پلیس لس‌آنجلس ماجرای اتهام‌ها علیه آقای واینستین در ایالت کالیفرنیا هم وارد روند قضایی شده است. شاکی یک مدل ایتالیایی ۳۸ ساله است.
پیش‌تر شکایت‌هایی در لندن و نیویورک هم علیه این تهیه کننده سینما ثبت شده است.

You may also like...