پلیس درباره ناپدید شدن مرموز یک خانواده در فرانسه تحقیق می‌کند

پلیس فرانسه تحقیق درباره مرگ یک خانواده چهارنفری در غرب فرانسه را آغاز کرده است که دو هفته پیش به طوری مرموز ناپدید شده بودند.
مقامات می گویند لکه‌های خون موجود در محل سکونت خانواده در نزدیکی شهر نانت با دی‌ان‌ای سه تن از آنها مطابقت داشته است.
آنها افزوده‌اند از زمان ناپدید شدن آنها هیچ فعالیتی در حساب‌های بانکی یا تلفن‌های همراه آنها صورت نگرفته است.
گزارش ها حاکی است که پدر خانواده زمانی گرفتار افسردگی بوده و پسرش مشکلات روانی داشته است.
اعضای خانواده ترودک – پاسکال و بریجیت هر دو تقریبا ۵۰ ساله، سباستین، پسر ۲۱ ساله و شارلوت، دختر ۱۸ ساله آن ها – برای آخرین بار روز ۱۶ فوریه (حدود دو هفته پیش) دیده شده‌اند.
پیر سنس، دادستان منطقه گفته است بازرسان در جریان جست و جوی خانه دو طبقه این خانواده روی تلفن سباستین و ساعت بریجیت لکه‌های خون پیدا کرده‌اند.
به گفته آقای سنس زیر پله ها نیز اثراتی از خون پیدا شده و به نظر می رسد کسی خواسته آنها را پاک کند. تخت خواب ها ملافه نداشت و چند ملافه روی میله‌ای در داخل خانه برای خشک شدن گذاشته شده بود، لباس‌های خیس هنوز در ماشین لباسشویی بود و مواد غذایی در یخچال گندیده بود.
آقای سنس گفت: “به نظر می رسید که زندگی در خانه در یک برهه زمانی متوقف شده است.”
دو ماشین خانواده جلو خانه بودند اما بازرسان ماشین سباستین را هنوز پیدا نکرده‌اند.
آقای سنس افزود سباستین در نوجوانی بود به اتهام تهدید به مرگ در وبلاگ خود، در سال ۲۰۱۳ محکوم به انجام خدمات اجتماعی شده بود.
روزنامه فرانسوی لوموند گزارش داده که سباستین در یک تالار گفت و گوی بازی آنلاین نوشته بود: “بیشتر از همه از چه متنفرم؟ از تصویر خودم؟” و “چه چیزی مرا ناراحت می‌کند؟ زندگی‌ام؟”
او در توییتر هم نوشته بود: “اگر کسی واقعا می‌دانست در سر من چه می‌گذرد، فکر می‌کرد من یک آدم دیوانه بدون هیچ‌گونه اخلاق هستم.”
دادستانی می گوید پرونده تحقیق قتل، آدم‌ربایی و حبس غیر قانونی در ارتباط با مرگ و ناپدید شدن این خانواده باز شده است.

You may also like...