پیروزی تیم تازه وارد کاتالونیا بر رئال‌مادرید

رئال مادرید دراولین مسابقه خود با یک تیم کاتالونیایی پس از نا‌آرامی‌های اخیر، دو بر یک به خیرونا باخت تا فاصله این تیم با بارسلونا در صدر جدول به هشت امتیاز برسد.
قهرمان اسپانیا با این که با گل دقیقه ۱۲ ایسکو از حریف پیش افتاد اما گل‌های استوانی و مارنازانرا در دقایق ۵۴ و ۵۸ موجب دومین شکست این فصل رئال مادرید در لالیگا شد.
خیرونا که اولین فصل حضور خود در بالاترین دسته فوتبال اسپانیا را تجربه می‌کند، پیش چشم ۱۳۵۰۰ هواداری بازی می‌کرد که بسیاری از آن‌ها پرچم‌های کاتالونیا را به دست گرفته بودند.
روز جمعه مجلس کاتولونیا استقلال این ایالت را تصویب کرد و بعد از آن دولت اسپانیا این استقلال را غیرقانونی اعلام کرد و ماریانو راخوی، نخست وزیر اسپانیا، پارلمان کاتالونیا را منحل کرد.
دولت اسپانیا همچنین رئیس و وزیران دولت محلی کاتالونیا و همچنین رئیس پلیس این منطقه را از کار برکنار کرده است.
پیروزی مقابل رئال مادرید سومین برد فصل خیرونا بود که موجب شد این تیم تا رتبه یازدهم جدول بالا بیاید. رئال مادرید نیز با این شکست و در پایان هفته دهم لالیگا در رتبه سوم قرار دارد.
بارسلونا، قدرتمند‌ترین تیم منطقه کاتالونیا که تا کنون در لیگ اسپانیا شکست‌ناپذیر باقی مانده با ۲۸ امتیاز صدرنشین است و والنسیا با ۲۴ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد.

(Visited 36 times, 1 visits today)
Spread the love

You may also like...

هر گونه سوالی دارید , و یا اگر میخواهید سرویس اضافه و یا کنسل کنید , و یا اگر پیشنهادی دارید , فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید , ما حتمآ به شما جواب خواهیم داد
Send