انتشار «نوار ویدئویی جنجالی» دونالد ترامپ در آستانه مناظره دوم نامزدها

https://www.washingtonpost.com/politics/trump-recorded-having-extremely-lewd-conversation-about-women-in-2005/2016/10/07/3b9ce776-

روزنامه واشینگتن پست یک نوار ویدئویی از مکالمه دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه منتشر کرده است که وی در آن از تلاش خود برای برقراری رابطه با زنان و سکس صحبت کرده است. این نوار که در سال ۲۰۰۵ ضبط شده واکنش‌های گسترده در پی داشته است.
https://www.washingtonpost.com/politics/trump-recorded-having-extremely-lewd-conversation-about-women-in-2005/2016/10/07/3b9ce776-

در حالی این نوار عصر روز جمعه منتشر شده است که قرار است دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری، دومین مناظره خود را روز یکشنبه برگزار کنند.

به گزارش واشینگتن پست، دونالد ترامپ که به همراه بیلی بوش از برنامه «اکسس هالیود»برای شرکت در برنامه «روزهای ندگی ما» رفته بود گفت وگو آنها به دلیل باز بودن میکروفن ضبط شده بود.

دونالد ترامپ در این نوار می گوید: من به طور اتوماتیک جذب خانم‌های زیبا می شوم و مثل آهن ربا شروع به بوسیدن آنها می کنم. فقط بوسیدن. اصلا صبر نمی کنم. وقتی که ستاره هستی زنان اجازه چنین کاری را می دهند.

در ادامه این نوار دونالد ترامپ از تلاش بدون نتیجه خود برای همبستر شدن با یک زن شوهر دار صحبت کرده است.
رسانه‌های آمریکایی برای رعایت قوانین و موازین موجود از پخش بخش هایی از اظهارات دونالد ترامپ خودداری کرده اند.

در حالی که شبکه «سی ان ان» این نوار را پخش کرده است که «فاکس نیوز »بدون پخش کردن این نوار از ببیندگان خود خواسته به برای مشاهده آن به وب سایت مراجعه کنند.

این نوار واکنش گسترده‌ای در پی داشته است و هیلاری کلینتون، نامزد حزب دمکرات در توییتر خود در واکنش به انتشار این نوار نوشته است:این بسیار وحشتناک است. ما نمی توانیم اجازه بدهیم این مرد رییس جمهور بشود.

با این حال دونالد ترامپ در بیانیه‌ای به این نوار ویدئویی واکنش نشان داده و گفته است:این یک گفت وگوی خصوصی در محلی در بسته بوده که سال‌ها پیش اتفاق افتاده است. بیل کلینتون حرف هایی بدتر از این به هنگام بازی گلف به من گفته بود. من اگر کسی(از این اظهارات) رنجیده از او معذرت می خواهم.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.