بازگردان پرواز تهران به دوبی و فرود در کیش برای پیاده کردن همسر و دختر علی دایی از پرواز

000

علی دایی،‌ اسطوره فوتبال ایران تایید کرده است که هواپیمای حامل همسر و دخترش را که از تهران عازم دوبی بوده است، در جزیره کیش وادار به فرود کردند و دختر و همسر علی دایی را از پرواز پیاده کردند.

آقای دایی به خبرگزاری ایسنا گفت که همسر و دخترش بازداشت نشدند و او پیگیر بازگرداندن آنها به تهران است.

او به ایسنا گفت: «همسر و دخترم امروز از فرودگاه امام خمینی کاملا قانونی سوار هواپیما شدند تا به دوبی بروند اما هواپیمای شرکت ماهان را از دوبی برگرداندند و در کیش به زمین نشاندند و دختر و همسر من را از پرواز پیاده کرده‌اند اما بازداشت نشدند. الان هم پیگیر کارهای آنها هستم تا از کیش به تهران برگردند.»

او با ابراز تعجب از اتفاقی که افتاده تاکید کرده است که همسر و دخترش هیچ مشکل ممنوع الخروجی نداشتند و قرار بوده برای یک سفر کوتاه به دوبی بروند.

دایی افزود: «چیزهایی در زندگی‌ام می‌بینم که باورش برایم خیلی سخت است. آنها کاملا قانونی از محل بررسی پاسپورت عبور کرده‌اند و سوار هواپیما شده‌اند اما از دوبی این‌ همه مسافر را برگرداندند تا همسر و دختر من را پیاده کنند.»

دقایقی پس از نشر این خبر، خبرگزاری تسنیم، نزدیک به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کانال تلگرام خود از قول یک منبع آگاه نوشته است که همسر علی دایی ممنوع‌الخروج بوده‌ است.