مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که تا صبح روز شنبه ۲۵ بهمن، بیش از ۵۰ میلیون واحد(دُز) واکسن در آمریکا تزریق و حدود ۶۹.۹ میلیون دز دیگر نیز در سراسر کشور توزیع شده است.

بنا بر آمار این سازمان دولتی، این تعداد دز واکسن، شامل واکسن مدرنا و واکسن فایزر/بایو ان تک می شود.

آماری که روز جمعه منتشر شده بود نیز نشان داد که این سازمان، تا آن روز موفق به تزریق ۴۸.۸ میلیون دز واکسن و توزیع حدود ۶۹ میلیون دز بوده است.

مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا می‌گوید حدود ۳۷.۱ میلیون نفر یک یا چند دز واکسن دریافت کرده اند در حالی که بیش از ۱۳ میلیون نفر با دز دوم واکسینه شده‌‌اند.

President Joe Biden listens as Kizzmekia Corbett, an immunologist with the Vaccine Research Center at the National Institutes…
پرزیدنت بایدن می‌گوید آمریکا تا پایان ماه ژوئیه برای ۳۰۰ میلیون نفر واکسن کافی در اختیار خواهد داشت
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، می‌گوید که دولت او دریافت ۲۰۰ میلیون دز دیگر از دو واکسن تأیید شده در آمریکا را نهایی کرده است تا کشور، برای پایان ژوئیه واکسن کافی برای واکسیناسیون تمام آمریکایی‌های بزرگسال را در اختیار داشته باشد.

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، گفته است که دولت او دریافت ۲۰۰ میلیون دز دیگر از دو واکسن تأیید شده در آمریکا را نهایی کرده است تا کشور، برای پایان ژوئیه واکسن کافی برای واکسیناسیون تمام آمریکایی‌های بزرگسال را در اختیار داشته باشد