دو مقام پلیس نشویل در آمریکا می گویند که در نزدیکی محل انفجار روز جمعه در این شهر بقایای انسانی کشف شده است.

چگونگی ارتباط بقایای انسانی کشف شده با انفجار صبح روز کریسمس در نشویل مشخص نشده است. مقامات پلیس در این شهر ایالت تنسی هنوز نمی دانند که بقایای انسانی کشف شده متعلق به فردی است که قربانی این حادثه شده یا مسئول احتمالی آن بوده است. دو مقام پلیس نشویل در حالی به خبرگزاری آسوشیتدپرس از کشف بقایای انسانی در نزدیکی محل خودروی منفجرشده سخن گفته اند که این خبر به طور رسمی اعلام نشده است.

مقامات آمریکا بر این باور هستند که انفجار نشویل عمدی بوده است. رئیس پلیس نشویل گفته است که ماموران پیش از وقوع انفجار گزارش هایی مبنی بر تیراندازی در محل حادثه دریافت کرده بودند. پیش از انفجار از خودروی منفجرشده با بلندگو پیامی صوتی و هشدارآمیز مبنی بر وقوع انفجار ظرف ۱۵ دقیقه آینده پخش شده بود.

پلیس نشویل ساختمان های اطراف محل حادثه را تخلیه کرده است. گروهی از متخصصان خنثی سازی بمب نیز در محل حضور یافتند.

از سوی دیگر انفجار صبح جمعه در مرکز شهر نشویل به سیستم های ارتباطی و مخابراتی این شهر به شدت آسیب زده است. در همین راستا برخی پروازهای روز کریسمس در فرودگاه نشویل به دلیل اختلال در سیستم مخابراتی لغو شد. سامانه ارتباط اضطراری پلیس این شهر نیز به دنبال انفجار روی داده مختل شده است.

پلیس نشویل تاکنون در مورد هدف یا انگیزه احتمالی از انفجار خودروی پارک شده در مرکز این شهر اظهارنظر نکرده است. به دنبال این انفجار سه ن