سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفته که در جلسه بررسی همکاری ۲۵ ساله ایران با چین، وزیر امور خارجه “شایعاتی همچون فروش جزیره کیش” را رد کرده است. ابوالفضل عمویی به ایسنا گفته “این سند پس از تبادل نظر طرفین هنوز در حال مذاکره است.”

بیش‌تر بخوانید:

 • .

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: مراسم محرم را امسال ‘با رونق‌تر’ برگزار می‌کنیم

  مراسم محرم

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ایران در رابطه با همزمانی برگزاری مراسم سوگواری مذهبی ما‌ه‌های محرم و صفر در تقویم هجری قمری با شیوع بیماری کرونا گفته که این مراسم “با رونق بیش‌تری” برگزار خواهد شد.

  محمد قمی گفته: “روضه سیدالشهداء علیه السلام تعطیل بردار نیست و امسال با رونق و شکوه بیشتر از سال‌های قبل برگزار می‌شود.”

  وی همچنین تاکید کرده که این باور را به مسوولان هم اعلام کرده است. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفته “آنچه اهمیت دارد این است که با توجه به شرایط ویژه امسال و شیوع بیماری کرونا به برکت همین مجالس روضه، خیر بیشتری نصیب مستضعفین می‌شود و به نیازمندان و اقشار کم درآمد، به واسطه مواسات هیئات مذهبی در زمینه معیشتی و بهداشتی توجه بیشتری خواهد شد.”

  محمد قمی در ادامه تاکید بر ضرورت برپایی مراسم سوگواری محرم و صفر افزوده: “روضه‌های سیدالشهداء گره‌های اقتصادی و سیاسی را باز می‌کند.