محمد صلاح شاید به بازی اول مصر نرسد

ستاره تیم ملی فوتبال مصر شاید به بازی اول تیم ملی این کشور در جام جهانی نرسد.
ایهاب لهیطه مدیر فدارسیون مصر روز سه‌شنبه ۱۲ ژوئن در این خصوص گفت: «هنوز بسیار زود است که بگوییم صلاح می‌تواند مقابل اروگوئه به میدان برود یا خیر.»

این در حالیست که خود این بازیکن در گفتگوها و پست‌های توییتری‌اش از آمادگی‌اش برای حضور در نخستین بازی تیم ملی مصر در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خبر داده بود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید
تیم ملی مصر که در گروه اول با تیم‌های روسیه، اروگوئه و عربستان هم‌گروه است در نخستین بازی‌اش باید روز ۱۵ ژوئن/ ۲۵ خرداد در مقابل اروگوئه به میدان برود.

اتحادیه جودو اروپا به حرکت راموس و مصدومیت صلاح واکنش نشان داد

فدراسیون فوتبال مصر: محمد صلاح تنها سه هفته در دسترس نخواهد بود

پایان نگرانی‌ها برای هواداران محمد صلاح، فرعون در فهرست نهایی تیم ملی مصر

ستاره تیم فوتبال لیورپول انگلستان در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در ۲۶ مه، مقابل رئال مادرید با خطای سرخیو راموس کاپیتان این تیم دچار مصدومیت شدید شانه شد و مجبور شد از بازی بیرون رود.

Mohamed Salah

It was a very tough night, but I’m a fighter. Despite the odds, I’m confident that I’ll be in Russia to make you all proud. Your love and support will give me the strength I need.

گفتنی است تیم ملی مصر برای اولین بار بعد از ۲۸ سال موفق شده است به رقابت‌های جام جهانی صعود کند. هکتور کوپر مربی سرشناس آرژانتینی هدایت این تیم را در این تورنمنت بر عهده دارد و چشم امید مردم مصر به پای چپ جادویی محمد صلاح است.

You may also like...