علی اصغر عنابستانی، نماینده سبزوار در مجلس که متهم است به یک سرباز پلیس راهور که مانع از عبور خودروی او از خط ویژه شده بود، سیلی زده است، با رد این اتهام مدعی شد این سرباز به او گفته است «هر خری» هستی، برای خودت هستی و به شکم او باتوم زده است.

این نماینده مجلس در بیانیه‌ای که روز دوشنبه، ۶ بهمن منتشر کرده، نوشته است راننده او «جوان و بی‌تجربه» بوده و به سمت «خط ویژه» رفته که از آن مسیر تردد کند ولی با مخالفت و «توهین» سرباز مواجه می‌شود و او پس از شنیدن این حرف‌ها از ماشین پیاده شده و سرباز را هل داده است.

این اظهارات در حالی مطرح شده است که آقای عنابستانی روز ۴ بهمن در گفت‌وگو با صداوسیما اعلام کرده بود که اصلا از ماشین پیاده نشده است.

در همین حال، علاوه بر شهادت چند نفر از شهروندان درباره سیلی‌خوردن سرباز، امروز در شبکه‌های اجتماعی ویدئویی از صحنه سیلی خوردن سرباز منتشر شده است که البته چندان واضح نیست.

علی اصغر عنابستانی علاوه بر تکذیب سیلی زدن به سرباز، یک افسر دیگر پلیس را متهم به توهین به نمایندگان مجلس کرده و خواستار برخورد با متخلفین شده است.

محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران، روز پنجم بهمن، درباره این ماجرا گفت که «ما مستنداتی مبنی بر برخورد فیزیکی نماینده با سرباز پلیس راهور داریم که کاملاً کفایت می‌کند و باید ببینیم مرجع قضائی در این رابطه چه تصمیم‌گیری خواهد کرد.