کارلوس کی‌روش: وزیر ورزش نمی‌خواهد من در ایران باشم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در یک نشست خبری گفت که به تازگی دریافته که تمدید قراردادش برخلاف خواسته وزرات ورزش بوده وشخص وزیر ورزش خواسته که قرارداد او تمدید نشود.

آقای کی‌روش به خبرنگاران گفت: “اگر این مطلب را آن زمان می‌دانستم هیچ وقت اینجا نمی‌ماندم. نمی‌خواستم کاری کنم که برخلاف میل وزیر ورزش باشد. آقای تاج چندین بار به من گفت دلیل اینکه وزارت ورزش از فدراسیون فوتبال حمایت نمی‌کند این است. مطمئناً برای من عقلانی نیست، اگر بخواهم اینجا بمانم و به تیم و فدراسیون ضربه بخورد. آقای سلطانی‌فر به هر دلیلی برنامه‌ها و گزینه‌های دیگری دارد. من مربی ای نیستم که همیشه خم شوم و تشکر کنم. همیشه اصول خودم را دارم.”

او همچنین با اشاره به اینکه از زمانی که آیت الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی در یک پیام به تیم ملی تبریک گفته و این تیم را تحسین کرده، وزارت ورزش بر علیه او عمل کرده است.

آقای کی‌روش همچنین گفت: “وقتی ما حتی مشکلات پایه‌ای داریم حتی در این حد که برخی مردم نگران هستند که غذا در سفره‌شان باشد این اجازه را به آنها می‌دهند که با پرواز فرست‌کلاس به ژاپن بروند و برگردند. هیچ دلیلی برای گمانه زنی وجود ندارد.”

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پایان سخنانش تاکید کرد که “ما تا پایان جام ملت‌های آسیا با قدرت ادامه خواهیم داد و برای هواداران فوتبال ایران می‌جنگیم ولی الان زمان آن است که افرادی که در دو سال گذشته روی وجاهت، شخصیت و احترام تیم‌ ‌ملی پا گذاشتند، مشخص شوند.”

You may also like...

perabet film izle elektronik sigara diyarbakir escort